300 smyczy dla szkół w Polsce. Propagujemy wyprowadzanie piesków ze schroniska

Udostępnij

Mamy dla was niesamowitą opowieść. Czytajcie. Otóż napisaliśmy do firmy ❤️❤️❤️ Pasamon ❤️❤️❤️ z Bydgoszczy prośbę o 200 metrów taśmy na smycze. Opisaliśmy to co robimy i nasz nowy plan rozpropagowania zwyczaju wyprowadzania piesków ze schroniska. Chcemy uszyć na początek 300 smyczy dla psów. Smycze będziemy wysyłać do szkół podstawowych w całej Polsce. ‼️‼️‼️???

Pierwszy sponsor – Pasamon

I wyobraźcie sobie, że firma Pasamon przysłała nam 500 metrów różnych pięknych taśm. Oglądajcie zdjęcia‼️‼️‼️?????? Tego jeszcze nikt w Polsce a może i na świecie nie robił. Ale my zrobimy. ?????
Chcemy by inne dzieci robiły to co my w swoich miastach. Dlaczego? Widzimy, że ludziom się podoba to co robimy i piszą do nas i chcą pomagać naszemu schronisku to jak inne dzieci w innych miastach też będą to robić to wiele piesków otrzyma pomoc. I przy okazji dzieci nauczą się kochać i szanować zwierzęta‼️‼️‼️??????
Dziękujemy firmie Pasamon za to że została naszym pierwszym sponsorem w życiu‼️‼️‼️❤️❤️❤️❤️Jeśli potrzebujecie taśm to wchodźcie na ich stronę

www.pasamon.com.pl

Nasza zrzutka na realizację akcji

Na dalszą realizację naszego wielkiego projektu edukacyjnego założyliśmy zrzutkę:
https://zrzutka.pl/hsdys7
Potrzebujemy kupę siana na resztę materiałów i wysyłkę pocztą 300 smyczy. Jeśli lubisz pieski wesprzyj. Niech fala miłości do zwierząt zaleje cały kraj‼️‼️‼️‼️